...

הוספה למועדפים
הסרה מהמועדפים
file-mxuiNezRS5.jpg
עזרו לי להמשיך ליצור - לחצו כאן !

הכפתור הזה מוצג רק לך

שנים רבות עברו מאז הנחתי את הגיטרה בצד, ואפשרתי לה רק גיחות קצרות להפוגה ממרוץ חיי. לפני כשנתיים הכמיהה לשירה מחדש התעצמה, חובות היום נאלצו לפנות מקום לטובתה, והשירה נרקמה בדקה ועוד דקות ושעות שהתפנו למענה.

על מנת לקבוע עיתים ליצירה, השתתפתי בסדנה הנקראת "חממה ליצירה נשית יהודית" עם הזמרת-יוצרת הדס דגול שמרלינג, והחייתי מחדש את אהבתי לשיר, לכתוב ולהלחין.

בתקופה זו של בשלות, השלמה וסגירת מעגלים, אני מוצאת את עצמי כותבת בעיקר על נשים משמעותיות בחיי. כמה עוצמה, כמה פשטות. נשים שגורמות לי להרהר בהן, לכאוב, לשמוח ולצמוח מתוך תובנות שנאמרו מפורשות, וכאלה שהובנו ונבנו במהלך שנותיי תוך התבוננות במהלך חייהן ושחזור קטעי חיים, מאורעות וזיכרונות. אני מתפעלת מהיכולת של האישה לבנות ולהבנות מתוך עצמה, בכוחות שלא תמיד יש הסבר מניין נשאבים, ולעיתים אף למרות מורכבויות בחייה.

...

אוספים ואלבומים

שם האלבום
מידע נוסף לאנשי מדיה

סינגלים

Reading the Paper
מהתקשורת

סינגל ראשון שלי

השיר "בתיה", נכתב לפני כשנתיים, על אישה יקרה שהיתה חלק משמעותי, אהוב ובלתי נפרד מילדותי, נעוריי ובחרותי. אישה אשר נשאה על כתפיה משאות כבדים, ועם זאת היתה מלאה אהבה, חמלה ואור. השיר מדבר על עוצמה ופשטות, על הכוחות המאפשרים חיות וחיוניות למרות... ועל אף... , על הילדים, המשפחה, על מקורות פנימיים מתחדשים של אהבת חיים, שמחת חיים ואור השוטפים את העולם כמעיין נובע.
השיר קיבל במה לראשונה במסגרת ה"חממה ליצירה נשית יהודית" בירושלים. התגובות לשיר דחפו אותי להעז ולפעול להפצתו. עודו מתבשל באולפן, הקלטתי שיר נוסף, ומצפה להשמיע עוד...

Marble Surface

הופעות קרובות

שעת פתיחת דלתות
מיקום
תאריך
The Academy, L.A
Bamboo, Santa Barbara
Cheers, Santa Cruz
The Roxy, San Francisco
הזמנת כרטיסים

המוסיקה היא חלק בלתי נפרד מהחיים של כולנו. היא מלווה אותנו בשמחה, בהתרגשות, בגעגוע וגם מנחמת אותנו כשזה ממש כואב. משאבים רבים דרושים כדי ליצור מוסיקה וכדי להנגיש אותה עבורכם. קחו חלק ביצירה שלי על ידי תמיכה באמצעות הכפתור בתחתית הדף, אני מודה לכם !

יצירת קשר

רלי בפייסבוק
רלי ביו טיוב
רלי בספוטיפי

© Musican.info, 2021 - לרכישת אתר אמן כמו זה לחצו כאן

כל התכנים בדף זה הם באחריות האמן בלבד.

האתר פועל ברישיון אקו"ם. נתקלת בהפרה של זכויות יוצרים? ניתן לדווח לנו

תנאי שימוש ומדיניות פרטיות

Original.png