...

הוספה למועדפים
הסרה מהמועדפים
file-mxuiNezRS5.jpg
עזרו לי להמשיך ליצור - לחצו כאן !

רעות זורמן היא יוצרת, מלחינה, גיטריסטית בלהקות ומטפלת במוזיקה. ב- 2020 היא הוציאה את סינגל הבכורה "דרך מים" מתוך אלבום הנושא את אותו השם שיצא ב - 19.7.21.

שיריה של רעות מביאים אומץ לעסוק בנושאים אישיים, לצד לחנים מדבקים, ריפי גיטרה והפתעות הרמוניות ומלודיות. האלבום "דרך מים" מתאר דרך שמלאה במהמורות ובניגודים. במשך הקורונה עבדה רעות על יצירת קליפים לכל תשעת שירי האלבום, שישה קליפים מצולמים ושלושה קליפי מילים, כך שכל שירי האלבום זזים.

רעות והלהקה נבחרו להופיע בפסטיבל ג'נסיס – הפסטיבל הראשון לאחר הקורונה עם קהל של 7000 איש. שירי האלבום קיבלו שבחים והתייחסות חמה מהתקשורת ומהמאזינים, היו בטופ 5 המשודרים ביותר ברדיוס 100 אף אם, שודרו אצל דורי בן זאב ואצל יואב יפת בכאן 88, אצל רבקה מיכאלי ואבי כץ ב- 103 fm, ב- גלצ, כאן גימל, רדיו ירושלים, קול הים האדום, רדיו צפון, רדיו קול רגע, אצל לאון פלדמן ויואב קוטנר ברדיו הקצה, במקום הראשון במשודרים ביותר בכאן תרבות וברדיו זה רוק ועוד. שיריה זכו במקומות הראשונים במצעדים (ניתן לראות ב"מן התקשורת"), הקליפים שודרו בערוץ 24, ערוץ 98 ובמשודרים ביותר במוזיקה il. אלבום הבכורה "דרך מים" זכה למענק מהקרן לקידום היצירה של אקו"ם.

אלבומים

דרך מים
מידע נוסף לאנשי מדיה

סינגלים

Reading the Paper

מההופעה בפסטיבל ג'נסיס

פסטיבל המוזיקה הראשון אחרי הקורונה, בפארק הירדן, כינרת.

הופעות קרובות

שעת פתיחת דלתות
מיקום
תאריך
22:00
הופעת חימום לגדי אלטמן במועדון האזור
7/3/2021
22:00
סוקלובסקי בר - חולון
7/6/2021
22:00
"אלף" בר - חיפה
7/14/2021
21:30
השקת אלבום בתמונע
8/31/2021

יצירת קשר

facebook.png
facebook.png
facebook.png
facebook.png
facebook.png
facebook.png
facebook.png
facebook.png
facebook.png

המוסיקה היא חלק בלתי נפרד מהחיים של כולנו. היא מלווה אותנו בשמחה, בהתרגשות, בגעגוע וגם מנחמת אותנו כשזה ממש כואב. משאבים רבים דרושים כדי ליצור מוסיקה וכדי להנגיש אותה עבורכם. קחו חלק ביצירה שלי על ידי תמיכה באמצעות הכפתור בתחתית הדף, אני מודה לכם !

© Musican.info, 2021 - לרכישת אתר אמן כמו זה לחצו כאן

כל התכנים בדף זה הם באחריות האמן בלבד.

האתר פועל ברישיון אקו"ם. נתקלת בהפרה של זכויות יוצרים? ניתן לדווח לנו

תנאי שימוש ומדיניות פרטיות